E-book

4 kroky

Jak na lupénku bez lékaře

Máš pocit, že tě Lupénka provází snad celý život a léky už na ni nezabírají? Mažeš se kortikoidy s přestávkami a pozoruješ ztenčování kůže a bílé flíčky, které se stejně po nějakém čase opět „zapálí“?

Vím jak ti a je a co tě trápí.

Právě pro tebe, jsem napsala knihu 4 kroky, která ti pomůže pochopit některé AHA momenty v léčbě lupénky.

 

Odpoví ti na otázky jako například:

  • Proč se mi stále nedaří uspět v léčbě?
  • Proč se stále vrací?
  • Neexistuje na ni snad něco, co není na předpis a neničí zdraví?
  • Nemohu pro sebe udělat něco já sám?

 

(Stažením ukázky mi poskytneš e-mail a zařadím tě do své databáze kontaktů.)

Nebo se podívej na ukázky z e-booku tady

E-book ti ukáže cestu…

Díky knize odhalíš 4 důležité kroky, které při léčbě lupénky musíš znát a které jsi se určitě v ordinaci nedozvěděl.

Všechno, co se dozvíš v knize, můžeš začít okamžitě aplikovat do svého života a tím výrazně ovlivnit nejen to, jak vypadáš, ale také to, jak se cítíš jako člověk.

Získáš:

Jasné odpovědi na tvé otázky

Funkční postup

Nový pohled na nemoc

Jiný úhel pohledu na tvůj život s nemocí

Tajemství 4. kroků už zná…

Spokojených zákazníků

E-book jsem přečetla skoro jedním dechem. Ještě nikdy jsem se na lupénku z tohoto úhlu pohledu nedívala. Byla pro mne otravným společníkem již několik let.

Díky knize jsem pochopila, proč nereaguji na žádnou léčbu a snahu kožních lékařů a začala s léčbou sama dle 4 kroků. Používám je už cca 2 měsíce a je to hodně poznat. Hlavně ta energie!

Moc za tuhle knihu děkuji!

Eva K.

Helena tady před časem sdílela její knihu, kterou několik zdejších, včetně mě, odsoudilo kvůli její vysoké ceně. Helena mi nabídla e-book zdarma, abych se přesvědčil, že stojí za to. Knihu jsem poctivě přečetl. Jaké dávám knize hodnocení?

★★★★☆ (4 z 5) – příjemně mě překvapila!

Vůbec mi nevadilo, že jsem se v knize co se faktů týče, nic nového nedozvěděl, protože literaturu na toto téma i témata související, mám vcelku dobře nastudovanou. Naopak mě příjemně překvapilo, jaký má Helena rozhled a nastavení mysli.

Inspirativní autorka, která si prošla peklem a dokázala čelit lupénce i v nelehkých situacích. Někdy jsem opravdu kulil oči, protože jsem také rodičem a osobní témata, která tam probírá, mám dobře zažitá. Osobní příběh Heleny byl pro mne nejcennější částí knihy.

Komu bych knihu doporučil? Velkou inspiraci v ní najdou především ti, kteří zatím lupénku řeší pomocí rad svých kožních lékařů a svou stravu zatím nijak systematicky neupravili. Kniha je rozcestníkem. Neslibude modré z nebe, ukazuje směr a kdo chce a má vůli něco změnit, půjde správně.

Pokud mám něco vytknout, tak snad jen to, že mi v knize chybí bližší popis příčiny lupénky. Ať už můžeme zmínit syndrom děravého střeva (leaky gut), nebo spojitosti s prediabetes, inzulinovou rezistencí a podobě. Ale možná to vzhledem k tomu, komu je kniha určena, není úplně nutné téma. Stresové faktory jsou tam popsány dostatečně.

Kniha stála původně (pokud se nemýlím) 890 Kč, ale autorka ji později zlevnila na 299 Kč, což už je dle mého akceptovatelné.

Heleno, pokud se sem tam pohybujete v Brně, zvu vás na dobrý oběd:)

Jiří Ch.

E-book 4 Kroky

Hodnota tohoto nevyčíslitelná. Jeho samotným psaním jsem strávila několik měsíců a dále jeho testováním mezi lidmi další 2 roky. E-book je nabitý informacemi a to hlavně z praxe.

 

Vaše cena je:

299 Kč

Klíčové vlastnosti e-booku

90 stran nabitých informacemi.

Už žádná prachsprostá teorie a obrázky.

Vše z vlastních zkušeností.

To, co radím mám otestováno a prožito.

Žádné prázdné poučky.

Helena Lachowiczová

Helena Lachowiczová

autorka projektu

Jsem lupénkářka už od 14 let. Prošla jsem si několika akutními fázemi, vymazala stovky tub s kortikoidy a po čase jsem přišla na to, že nejlépe se cítím, když jsem sama sebou a se svým tělem nebojuji.

K tomuhle poznání ale nevedla lehká cesta. Stejně jako většina z vás jsem si prošla několika ordinacemi kožních lékařů a snažila se svoji kůži zbavit ložisek a být zase „normální“.

Sama jsem si vyslechla nespočet urážek, nadávek a dokonce jsem jednou dostala zákaz do bazénu na veřejném koupališti. Prošla jsem desítkami zaručených terapií, byla jsem na ozařování, v lázních, dokonce jsem zkoušela i neověřené metody pocházející z východních zemí.

Nic nepomohlo.

Až v době, kdy jsem porodila první dceru, mi začaly souvislosti postupně docházet sami.

Nic neriskuješ!

Svému e-booku a postupům naprosto důvěřuji a vím, že informace, které v něm najdeš, nikde jinde nenajdeš a nikdo jiný ti je nebude schopen takto celistvě nabídnout.

Pokud bys přeci jen v průběhu čtení získal pocit, že e-book nepotřebuješ a není pro tebe, ručím za to, že ti do 14 dní od nákupu vrátím peníze zpět na účet.

A nebudu se tě na nic ptát.

Helena Lachowiczová, autorka

Pin It on Pinterest